Gönderen: editor | 6 Mart, 2009

Tüm Akpınarlıların Dikkatine!

dikkatLütfen aşağıdaki çağrımızı sonuna kadar okuyunuz!

Saygıdeğer Akpınarlılar;

Bu site Akpınar İlçesinde yaşayan ve Akpınarlı olup dışarıda yaşayan ister köyünden ister merkezden olsun tüm hemşehrilerimizin kaynaşması, sorunlarını dile getirmesi ve de ilçemizi merak eden insanların bilgi alması için açılmış bir sitedir. Maksadımız belli bir aileyi ve aşireti ön plana çıkarıp popüler kılmak değildir. Sitemizin çeşitli sayfalarında verilen bilgiler sizden bize iletilen ve yayınlanmasını istediğiniz bilgilerdir. İnanın bu siteyi yapan kişiler Akpınar’ a 2 yılda 1 kere gitmekteler ve Akpınar’ da çoğu insanları tanımamaktalar. Onun için bizim ailemizle alakalı neden bilgiler yok, benim dedelerimden neden bahsedilmemiş gibi eleştiri yapmak yerine lütfen elinizde bulunan bilgileri bize gönderin ve tüm Akpınarlıların paylaşmasını sağlayın. Biz biliyoruz ki her evde dedelerinden kalma ve tarihi olarak değerlendirilebilecek yazı, hikaye, şiir, fotoğraf vb. gibi dökümanlar var, bunları bize ulaştırdığınız takdirde onlar gerçekten işe yarayacak. Ayrıca ailenizi tanıtan yazıları gönderdiğiniz takdirde de bu sayfalarda yayınlayacağız. Mahallenizi, köyünüzü, caddenizi anlatan yazıları, fotoğrafları ve Akpınar ile alakalı hatıralarınızı bize gönderin. Böylece kültürümüz kazanacak, yeni nesil Akpınar’ ı görmesede insanları tanıyacak. İletişim gelişecek ve insanların ön yargıları ortadan kalkacak.

Size içtenlikle bu ricada bulunuyoruz. Bilgi paylaşıldıkça değerlenir ve çoğalır, bilginin olduğu yerde cehalet olmaz.

Saygılarımızla…

Akpınar İlçesi İnternet Sitesi

Bize yazılarınızı ve her türlü eleştiri ve görüşlerinizi bu yazının altına “yorumlar” seçeneğini kullanarak ve akpinarilcesi@mynet.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.
Reklamlar

Responses

  1. Degerli site sahibi kardesim eger insanlar hic bir oneri sunmadan, senin cikar gozetmeksizin yaptigin bu hizmeti olumsuz yonde elestiriyorlarsa bu o insanlarin emege saygisizligini gosterir.Bizler gurbetci olarak siteni buyuk bir zevkle takip ediyoruz etmeyede devam edecegiz.Calismalarinda basarilar dilerim. Emegine saglik.

  2. Çözüm önerisi olmayan; bilakis sorunun parçası olanların; verilen emeği görmezden gelenlerin; katkı sağlamak yerine, haksız yere eleştirmekten başka bir şey yapmayanların, küstahça sitene sitede ki metaryallere saldırı yapanların söylediklerine kulak asmadan, elinden gelenin en iyisini yaptığına inanıyor başarılarının devamını diliyorum. Akpınar ve Akpınarlı her şeyin en iyisine en güzeline layık.Bahtın açık yolun aydınlık olsun.

  3. Değerli yönetici emeğine ve hazırlamış olduğun siteye saygı duyor başarılar diliyorum. SAncak beni üzen birşey var burda ben genelde günde birkaç kez siteyi ziyaret ediyorum ama nedendir bilinmez nufusu4000 i bulmuş bir yarısıda bu kadar dışarda olan değerli ilçemiz halkının siteye olan ilgisizliği beni üzüyor.Daha çok ziyater yazı haber beklemekteyiz.Saygılarımla /doğancılı

  4. Sn. Gürses tek başıma bu siteyi yapmaya çalışıyorum ve tek işim bu değil, bunun dışında başka sitelerde hazırlıyorum ve benim normal hayat telaşelerim, işlerimde var. Ulaştığım kadar bilgiyi yayınlayabiliyorum ancak. Eleştirinize saygı duyuyorum. Ancak mesela bizim doğancı hakkında bilgi veren kimsemiz yok. İlk olarak Doğancı hakkında yazıları gönderirseniz burada seve seve yayınlarız. Sadece sizin için söylemiyorum, başka yerden yazan arkadaşlar akpınar hakkında bildiği şeyleri bizlere yazarlarsa, olan olayları iletirlerse neden yayınlamayalım. Bakın yukarıdaki yazıyı yazmamıza rağmen e-mail adresimize olumlu ya da olumsuz 1 tane bile mail gelmedi. Elimizden gelen bu kadar. Saygılar…

  5. Akpınar ın tanıtımı ve Akpınarlı olup da Akpınarda yaşama imkanı bulamayan hemşerilerimiz için bu sitenin çok faydalı olduğuna eminim. Bu çalışmanızdan dolayı sizi taktirle karşılıyor ve devamını diliyoruz.

  6. Bingölde yaşayan bir akpınarlı olarak sitenin genel olarak tatminkar olduğu kanaatindeyim. Ancak içerikte bulunan haberlerin güncel olmaması siteye olan talebin az olmasına sebep olduğu kanatindeyim. Emeği geçen herkese teşekkürler.


Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

Kategoriler

%d blogcu bunu beğendi: